Majad

Aastaajad vahelduvad, ühes sellega muudab loodus oma värve ja maastikke. Kuuse Elamusmajad on selle pideva vaheldumise keskel justkui oaasid, kus muutustest osa saada ja oma maailma uueks luua.

Meie majad on otsast lõpuni disainitud teadlikult ja läbimõeldult, pidades silmas funktsiooni ja välimuse harmooniat. Sinu käeulatuses on liikumist soosiv keskkond, kus mõnusaks aktiivseks äraolemiseks on vajaminev spordivarustus ja taastumiseks saun. Astud uksest välja ja oledki juba loodusrajal, suusarajal, maastikujooksu rajal — variante on lõputu hulk.

Disaineritega koostöös valminud interjöörid loovad enda malbuses tagasihoidlikult luksusliku õhkkonna, kindlustades seeläbi lõõgastava puhkuse.

Kuusest

Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala lavaja pinnaga kuplite, lokkava looduse ja käänuliste teede rüpes on peidus moodsa puhkearhitektuuri pärl — Kuuse Elamusmajad.

Siin, Tallinnast kõigest 45-minuti kaugusel, ootab sind vaikne pelgupaik, kus argirütmist loodusrütmi astuda. Sea üles baaslaager treeningule, avastusretkele või loovusmaja seltskonnale ja lase inspiratsioonil voolata, kehal ja vaimul puhata. Meie jaoks on tähtis, et inimesed kõigilt elualadelt tunneksid end siin hästi.

Inspireerituna majadele iseloomulikest kuusekujulistest siluettidest, on Kuuse Elamusmajade nimi kaunis märgiline, sobitudes sealjuures ideaalselt kuuse- ja männimetsa haardeisse.

Muus osas on brändi sünnilool suur osa ka varalahkunud spordiajakirjanikul Lembitu Kuusel. Nii on Lembitu kirg spordi ja liikumise vastu läbivalt tuntav Elamusmajades, peegeldatuna läbi tema biograafia. See on austusavaldus legendaarsele mehele, kelle leegitsevad emotsioonid kasvatasid üles terve põlvkonna spordisõpru.

Elamused

Kuuse Elamusmajadest kiviviske kaugusel asuvas Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses saad nautida igale hooajale vastavat elamust. SUP matk Soodla jõel, lõbus orienteerumine Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal või päikesetõusumatk rabas on vaid mõned näited virgutavast aktiivpuhkusest.

Üks, mis kindel — sellest saab Sinu looduses olemise elamus.

Broneeri oma elamus!

Kontakt

Sportland Eesti AS
+372 524 6628
info@korvemaa.ee

Google Maps
Waze

Broneeri
Kõrvemaa logoEAS logo

LOADING ..